Wspaniałe wesela

Wspaniałe, bo inne niż wszystkie, kreatywnie prowadzone, z inteligentnym humorem i zawsze dobrym smakiem. Kierujemy się pasją i sercem, angażując się za każdym razem na 100%. Widać to "gołym okiem".

Zapewnij sobie bezpieczeństwo tego dnia oraz gwarancję najwyższego poziomu. Gramy największe przeboje, unikamy obciachowych sytuacji i krępujących zabaw.

Zawsze we dwóch

Jesteśmy zgrani, jak trzeba to i samodzielni. W takim składzie możemy zagwarantować najwyższy standard. Wyróżniamy się pomysłowością oraz niewymuszoną elegancją.

Każdego roku prowadzimy ponad 40 wesel. Czas na Twoją decyzję!

Wspólnie zadbajmy
o najdrobniejsze detale

 1. Plan wesela

  Zacznę od wysłuchania Waszych pomysłów i upodobań. Następnie wspólnie ustalamy indywidualny scenariusz omawiając wiele elementów krok po kroku. Zadbam, aby Wasze przyjęcie, zabawy czy atrakcje były wyjątkowe i nie przypominały tego, co już dobrze znacie. Ciągle pracuję nad oryginalnością, która chciałbym, aby była moją wizytówką.

 2. Muzyka

  Specjalizuję się w muzyce tanecznej. Na weselach prezentuję mix największych hitów ostatnich trzech pokoleń. Lubię trzymać odpowiednie tempo przez całą noc. Lubię jak goście czują do mnie zaufanie, na które pracuję od pierwszych minut.

  Muzykę dobieramy na bieżąco podczas zabawy, w zależności od reakcji gości. To moja i nasza specjalność. Nie korzystamy z gotowych playlist - to nie działa. ( DJ na wesele Warszawa ).

  Zachęcam do przygotowania własnych propozycji TOP 10 - 20 utworów, które omówimy na ostatnim spotkaniu.

 3. Zabawy

  Mają zadanie integrować rodziny i znajomych, ale również wzbogacać zabawę gościom, którzy ich oczekują. Nigdy do nich nie namawiamy, a jedynie skutecznie proponujemy. Staramy się, aby ich formuła była zawsze intresująca.

  O ilości i doborze decydują najczęściej sami goście - swoim zaangażowaniem.

 4. Oczepiny

  Dla chętnych zawsze mamy wiele kreatywnych pomysłów. W zależności od chęci i nastawienia trwają od 15 do 45 minut. Zabawy są możliwie najbardziej oryginalne. Prowadzę je dynamicznie, przy wykorzystaniu różnorodnej muzyki oraz rekwizytów.

  Przypomnij sobie jakie zabawy Wy i Wasi goście mogli już widzieć - po to, żebyśmy my ich nie zrobili.

 5. Ubiór

  Jest dla nas bardzo ważny. Zawsze staramy się wyglądać elegancko, ale i jednocześnie modnie (nie nosimy fraków do ziemi, cylindrów i lasek - nawet za dopłatą ;-)).

 6. Sprzęt

  Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych urządzeniach wiodących marek. Dźwięk jest czysty i pięknie brzmiący. Bezprzewodowe mikrofony działają zawsze perfekcyjnie. Oświetlenie w najnowszej technologii LED i sterowanie synchroniczne mixerem DMX.

  Opcjonalnie proponujemy również dodatkową dekorację sali światłem od wewnątrz i zewnątrz, projektor z ekranem do wyświetlania zdjęć i filmów oraz piękną ściankę tła, którą stawiamy za stołem Młodej Pary.

Jak wygląda przebieg naszej współpracy?

 1. Skontaktuj się ze mną i sprawdź dostępność swojego terminu
 2. Jeżeli istnieje taka możliwość - zarezerwuj około godzinę na dobrą kawę
 3. Na spotkaniu nie pozostawiam żadnego pytania bez odpowiedzi, dlatego zachęcam aby przyjść przygotowanym :-)
 4. Jeżeli podejmą Państwo decyzję o powierzeniu mi prowadzenia własnego wesela - to podpisujemy umowę; dopiero od tego momentu termin jest zarezerwowany
 5. Do samej daty wesela służę pomocą i w razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu
 6. Drugi raz spotykamy się na 1-2 tygodnie przed datą wesela, ustalamy wszelkie szczegóły i scenariusz krok po kroku
 7. W dzień wesela przyjeżdżamy wypoczęci i pełni energii na 2-3 godziny przed przyjazdem Młodej Pary; świetnie się bawimy, a z usługi rozliczamy się zawsze po zakończonym weselu

Sprawdź dostępność swojego terminu:

Projekt i wykonanie:
© 2019 DobryDJ.pl . Wszystkie prawa zastrzeżone